Teslimat Politikası

Teslimat Politikası

Limmo Limonata web sitesi üzerinden yapılan alışverişlerde, siparişin büyüklüğü ve teslimatın yapılacağı ile bağlı olarak PTT Kargo ve Aras Kargo firmaları tarafından hizmet sunulmaktadır.

 
Kargo şirketi, satın aldığınız ürünleri sipariş esnasında belirttiğiniz adresteki daire kapısına kadar teslim etmektedir. Belirtilen adreste bulunmamanız durumunda, kargonuzu en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılmaktadır. Üç gün içerisinde şubeye gidip paketinizi teslim almamanız durumunda ise paketiniz tarafımıza geri gönderilir.


Kargo firmalarının adrese teslim yapamadığı köy ve beldelerde ise sipariş, alıcının adresine en yakın kargo şubesine gönderilmektedir. Sipariş kargo şubesine geldiğinde, alıcı haberdar edilir. 


Bu durumda alıcının, siparişi kargo şubesinden alması gerekmektedir. Türkiye genelinde adalara teslimatlar ise kargo firmalarının geçerli kısıtlamaları çerçevesinde yapılabilmektedir. Siparişinizi oluşturduktan sonra SMS ile tarafınıza iletilecek olan kargo firması adı ve takip numarası ile siparişinizi takip edebilirsiniz.


Ürünler kargo firmasına teslim edildiğinde e-posta yolu ile Limmo Limonata tarafından bilgilendirme yapılmaktadır. Ek olarak, kargo firmaları tarafından teslimat tarihi öncesinde SMS veya telefon yolu ile bilgi verilmektedir.

 

Önemli Bilgiler

Tekli ürün alımları hariç diğer tüm teslimatlar Ücretsizdir. 


Gün içerisinde 15:00'e kadar sipariş edilen ürünler genellikle 3-5 iş günü içerisinde kapınıza kadar teslim edilir. 


Size bildirilen teslimat mesajına uyarak teslimat gününde sipariş adresinizde bulunmalısınız.

Türkçe